02 Mayıs 2013 #1774437

Vodafone Faturam Çok Yüksek Geldi!

30 TL ye 1500 DK faturalı hatta geçtim ve 1 ay sonraki kullanımdan sonra gelen 118,40 TL faturayı görünce çok şaşırdım. 1105 Dk konuşma gerçekleşmesine rağmen ve 395 DK daha hakkım olmasına rağmen 1000 DK sonrası ücretlendirilme ve 188,40 TL bir fatura gelmiştir. Akabinde şikayetimi yaptım ve haklı bulundum.


Faturanın hatayı yapan cep merkezi tarafından ödeneceği bilgisi verilmiş ve bugüne kadar tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır. Defalarca müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen işlemin devam ettiğini belirttiler. Bu kadar yüksek gelen faturadan ve 542 müşteri hizmetlerini her aramamda bana hep farklı bilgi paylaşımı yapan Vodafone dan şikayetçiyim.

Murat 54 Okunma

Cevaplar

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı28 Haziran 2013

  PARAMI GEÇ DE OLSA ÖDEDİ. AMA EKSİK ÖDEDİ. YAPTIĞI HATAYA KARŞILIK O AYKİ FATURAMI TAMAMEN SİLMESİNİ BEKLERDİM.

 • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 10.05.2013 de sms yolu ile bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Murat02 Mayıs 2013

  Tarafıma geri dönüş yapılmış fakat konunun çözümü için herhangi bir adım atılmamıştır. En kısa sürede 118,40 TL tutarın tarafıma iadesi için gereğini önemle rica ederim.

 • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön