18 Şubat 2013

Vodafone Faturam Çok Yüksek Geldi!

Telefonumun ocak 2013 Vodafone faturası 78.50 tl geldi benim standart 29 tl ödemem gerekirken hiçbir süre aşımı yapmamama rağmen nasıl bu kadar yüksek bir fatura gelir anlamış değilim faturamın tekrar incelenmesini benim bilmediğim şekilde faturamın şişirilmemesini faturamın doğru tutara çekilmesini acil rica ediyorum.

Merve 25 Okunma

Cevaplar

 • Merve20 Şubat 2013

  evet aradınız ama sadece aramış olmak için herhangi birşey çözmediniz ne olduğunu göremiyoruz dediniz nasıl göremezsiniz ne kadar saçma.ben bu operatöre geçtim çünkü sabit 29 tl ödemek için şuan 80 tl faturadan bahsediyoruz hattımı kapatırım dediğimde taahhüdünüz var ceza gelir diye tehtitte ettiniz ilk fırsatta hattımı kapatacağım sorumsuzluk sizin bu yaptığınız herkes duysun ve görsün.

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Merve19 Şubat 2013

  ocak 2013 Vodafone faturam 78. 50 tl geldi benim standart 29 tl ödemem gerekirken hiçbir süre aşımı yapmamama rağmen nasıl bu kadar yüksek bir fatura gelir anlamış değilim faturamın tekrar incelenmesini benim bilmediğim şekilde faturamın şişirilmemesini faturamın doğru tutara çekilmesini acil rica ediyorum. 3 aylık ödemem gereken faturayı tek ayda ödemem çünkü süre aşımı yok internet yok nasıl istem dışı ne olduda bu fatura bu kadar şişirildi.

 • Merve19 Şubat 2013

  bana herhangi bir dönüş yapılmadı

 • Merve19 Şubat 2013

  lütfen bunu acil çözün.

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön