30 Nisan 2013 #1771745

Vodafone Faturalıdan Kontörlüye Geçtim Diye 3 Kat Fatura Geldi!

Vodafone faturalı hattımı taahhüt süresi dolduktan 1 ay sonra yeni fatura dönemine giriş yapmadan kontörlüye geçirdim 58 tl civarında olan paketimi de aşmamışken 10 tl civarında bir internet kullanımım söz konusu iken bana 213 tl fatura geldi her ay mailime gelen faturamı mailimi de yollamadılar.


Müşteri hizmetleri de sistem çalışmıyor gibi bahanelerle faturamın detayını bana söylemeyip gizliyor bu siteden de cevaben internet kullanımından yüksek fatura geldiğini söylüyorlar oysa benim internet profil bilgilerim telefonda yüklü değil sadece 2 defa yükleyip internete girdim 5 tl yi aşınca gün boyu bedava internet kullanılıyor nasıl oluyor da faturam 213.80 tl oluyor cevap bekliyorum.

Hüseyin 74 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işleminin sağlanmış olduğu bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön