20 Ocak 2014 #2246140

Vodafone Faturalıdan Faturasıza Geçemiyorum!

Yıllardır kullanmakta olduğum Vodafone faturalı hattımı faturasıza geçirmek için aramadığım yer kalmadı. Hep aynı hikaye şu anda ekranda sorun var gün içinde tekrar arayınız. Milleti oyalamakla elinize ne geçiyor? Ya yaparsın ya da yapmazsın. Bende yapacağım işi bilirim. Sanki 542 müşteri hizmetleri bedava her aradığımızda para yazıyor. Bunlar paranın nasıl kazanıldığını bilmiyorlar galiba. Burada çalışan müşteri hizmetleri elamanlarına soruyorum. En kısa zamanda ailemin kullandığı 4 adet hattı başka operatöre geçireceğim.

İbrahim 51 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim02 Haziran 2014

  aradan kaç ay geçti bu müşteri hizmetlerinin yaptığı hiç bir şey yok . En sonunda hattımı iptal edeceğim artık

 • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İbrahim20 Ocak 2014

  hep aynı hikaye sonuç yok

 • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön