27 Ağustos 2013 #1978345

Vodafone Faturalı Hattımın Geçişinde Ekstra Ücret Çıkardı!

Vodafone'dan beni arayıp sizin için uygun bir kampanyamız var 34+1 TL ile kampanyası hakkında bilgi verildi. Geçişiniz sağlanacak denildi. Ben de başka bir fatura çıkamayacaksa geçiş sağlansın dedim. Şimdi hem benim hem de eşimin faturası 60 TL geldi. Neymiş fatura kesiminden önce geçiş yapmışız. Ama ısrarla sordum ekstra fatura çıkmıyorsa geçiş yapalım diye yok dediler. Aynı hat tarife değiştireceksiniz başka bir ücret çıkmaz dediler. Faturayı görünce Vodafone'a hiç güvenim kalmadı.

Zeki 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Zeki02 Eylül 2013

    Şimdi de bana mesaj atıyorlar incelenmiştir hiç problem yoktur. Ekstra çıkan ücreti bile ben aradım yeni öğrendim anlık geçiş ücretiymiş... Ben Ses kaydını dinlemek istiyorum ben kesinlikle ekstra ücret olacaksa geçiş fatura kesimine kalsın dedim. HAYIR dediler...

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön