22 Şubat 2013 #1648888

Vodafone Faturalı Hattan Kontörlü Hatta Geçiş!

Yaklaşık 3 seneye yakın Vodafone faturalı hat kullanıyorum hesap kesim tarihi her ayın 15 de idi ortalama her ay 45 tl civarında bir fatura ödüyordum seçmiş olduğum tarifeden dolayı ve ayın 13 de faturalı hattımı kontörlü hatta çevirmek istedim.


Bunu müşteri hizmetlerini en az 8 defa arayarak ZORLA DA olsa gerçekleştirdim ve kontörlü hatta geçiş yaptığımda bir fatura ödeyeceğimi biliyordum ve bugün her ay 45 tl gelen fatura tutarı 102 tl civarında bana mesajla bildirildi.


Taahhüt ettiğim zaman dolmasına rağmen müşteri hizmetlerini aradım ve bana vergilerden dolayı 45 tl lık faturamın 102 tl olduğunu söylediler ama geçiş yaptığımda bununla ilgili en ufak bir bilgi dahi verilmedi.

Birol 283 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 545394**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 15.02.2013 dönemine ait faturanız incelendiğinde hattınızda İhya işlemi yaptığınız bu nedenle yeni aktivasyon olarak değerlendirilip vergi yansıtılmaya başlatılmıştır. Kullanım devam ettiği sürece taksitler halinde faturaya yansımaya devam etmektedir. Hattın ihyadan sonra iptal edilmesi durumunda ise çıkacak son faturaya kalan taksitler toplu olarak yansıtılmaktadır.Bu bağlamda faturanıza yansıyan vergi kalemlerine müdahale edilememektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön