23 Eylül 2013 #2026630

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş İşlemimi Yapmadı!

17. 9. 3013 tarihinde "yıllık abonelik kampanyamın 22. 9. 2013 de sonlanacağı" tarafıma mesajla bildirilmiş. Bende 22. 9. 2013 saat 18. 20'de Vodafone 4440542'yi arayarak B. isimli müşteri temsilcinize faturalı hattımın kontörlü hatta dönüştüreceğimi, yardımcı olunmasını talep ettiğimde bana 21. 9. 2013 tarihinde kampanyamın dolduğu, bu ay 29 TL'den faturalandırılacağım belirtilmiştir.


Oysaki bana gönderilen mesajda 22. 9. 2013 tarihinde kampanyamın dolacağı bildirilmesine rağmen bende bu tarihte fatura değişikliği yapmama rağmen maalesef işlemimi gerçekleştiremedim. Telefondaki görevli çocuk azarlar gibi hareket etmiş bu nedenle de sizleri esefle kınıyorum. İlk fırsatta da hattımı iptal edeceğim.

Erdem 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz 533663xxxx numaralı hattınızda kampanya görüntülenmemiş olup, şikayete konu olan numarayı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön