01 Mayıs 2013 #1773165

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş!

4 nisanda faturalı hattan faturasız hatta geçmek için aradım, ay sonu aramamı istediler. Bugün 30 nisanda faturamı ödedikten sonra aradım tekrar sistemin kapandığı ve maalesef bu işlemin artık bu ay itibariyle yapılamayacağı söylendi. Bu nasıl iştir, bir değişiklik yapmak istiyorum, yok şöyle oldu, yok böyle oldu, işlem yapılamıyor diye bilgi alıyorum çağrı merkezinden.


Bu konuyla ilgilenmenizi rica ederim. Bu kadar kötü ve bilgisiz müşteri hizmeti ve temsilciler görmedim, 4. ve 5. defa aramışım ve bana deniyor ki, 30 nisanda ödeme yapacağınız söyleseydiniz, bilgilendirme yapılırdı. , Yani resmen 21. yüzyılda insanın yüzüne bakılarak yapılan haksızlık.

Suat 1.386 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden; sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön