Vodafone Faturalı Hattan Çıkamamak

Tuğba Tuğba21 Ekim 10:42

Ben birkaç sene önce ne yazık ki T****'den Vodafone'a geçtim. Geçmez olaydım... Vodafone artık vasatlıklarının üstüne vasatlık ekliyor, gemi batıyor onlar da farkındalar ve insanlardan haksız yere ne kadar para alırsak kardır mantığıyla ilerliyorlar. Ben faturalıya geçtim geçtiğim güne yazıklar olsun. 29.90 faturam vardı sonra vergilerle falan 32 lira ödüyordum ona tamam sonra hattımı babamın üstünden kendi üstüme taşıdım Pelican Mall Avcılar Vodafone şubesi bana para ödeyeceğimi söylemedi ve faturama yansıyacağını asla söylemedi. 

Bilseydim benim 2 iki telefonum var başka bir hat daha alırdım 120 - 130 lira da hat ücreti yansıtmışlar... Faturam oldu 42 lira. Birkaç aydır Vodafone'dan mesaj gelmiyor diye kaç tane şikayet talebi oluşturdum kimse dönüş yapmadı. Twitter'da dönenler göstermelik numarayı yazınca ne arayan var ne başka bir şey sadece numaranızı yazın diyorlar bu da gövde gösterisi insanlara sanki ilgileniyorlarmış hizmet veriyorlarmış gibi gösteriyorlar. Kimse dönüş yapmadı her aradığımda Apple'a sorun dediler ne kadar absürt bir şey! Apple'a sordum size mesaj gelmese kimseden gelmez operatörden mesaj gelmemesi operatörün problemi dediler. Benim geçen ayki faturam 190,5 geldi nedenini sorduğumda paket aşımı dediler ve size paketinizin %100 %80 inin kullandığınız mesaj iletilmiş dediler. Farklı bir müşteri temsilcisini aradım ve bana mesaj yolladığında iletildiğini söyledi ancak ben de bunu videoya çektim asla bana ulaşan bir mesaj olmadı. 

Vodafone Yanımda uygulamasından da SMS gelmiyor. Ve Özet yazıp 7000'e yolladığım bir sürü mesaj var hemen hemen her gün yollayıp bakmışım onların da ekran görüntüleri var. Çünkü sadece oradan görebiliyordum. Orada da hep yeterli gözüküyordu ki ben haftanın 6 günü evdeyim evden çalışıyorum paket aşımı ne kadar mantıklı. Kaldı ki paket aşımı olmuş neden kimse mesaj atmadı bu sebepten dolayı şikayetçiyim ve Vodafone çalışanları inanılmaz yetersiz ve eğitimsiz gördüğüm kadarıyla biri dam diyor diğeri kapı diyor ve faturalı hattımın iptali için başvurdum faturalıya geçmemiz için arkamızdan koşan Vodafone çalışanlarını faturalıdan çıkmak için başvurduğumuzda göremiyoruz!  

Daha şimdi aradım talep oluşturulmuş ancak yollanmamış dediler artık gerçekten söylenecek hiçbir şey yok! Pes bir an önce Vodafone'dan hattımı taşıyıp T***'e geçmek istiyorum. Hepsi birbirinden beter ama en kötü kesinlikle Vodafone!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler