02 Mayıs 2013 #1774201

Vodafone Faturalı Hat Kapama!

15 nisan saat 22:00 da müşteri hizmetlerini arayarak hattımı kapattırmak istediğimi faturasız hatta geçmek istediğimi söyledim üstüne basarak özellikle vurgulayarak kapatınca yansıyacak fatura adedini ve tutarını sordum yalnızca konuştuğum dönem gelecek mart-nisan arasındaki bir adet fatura gelecek dediler.


Yansıyan fatura ise iki fatura konuşmadığım ayın faturasını da yansıttılar sırf bana verilen sözleşmemde ki maddelere uyulmadığı için bu hattı kapattığımı da belirttim KDV dahil 30 tl denildi 40 50 arası fatura ödedim şimdi ise iki katı gelmiş bu konuda bilgilendirilmek istiyorum hattımda kontör yok diye müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum.

Nilüfer 1.891 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,543517****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde paketiniz kapsamında verilen dakikalarınızı aşmanız nedeni ile ücretlendirme olduğu görülmüştür.Bilgilendirme sms'leri 24 saat içersinde gönderilmiş olup,ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön