08 Nisan 2013

Vodafone Faturalarım Ödenmiyor!

12 yıllık Vodafone abonesiyim uzun zamandır da faturalı hat kullanıyorum. Faturalıya geçerken Kredi kartı bilgilerimi verdim ve otomatik ödeme talimatı oluşturuldu. Son 2 aydır telefonum faturanız ödenmedi diye vodafone tarafından görüşmeye kapatılıyor. Oysaki kredi kartım müsait. Müşteri hizmetlerini arıyorum bankanızı arayın diyor (otomatik ödeme talimatını vodafone 'a vermiş olmama rağmen).


Bankayı arıyorum bizde sorun yok diyor. Bu durumda hem telefonsuz kalıyorum hem gecikme cezası ödüyorum hemde düzensiz ödeme yapmış oluyorum. Sorun sürekli olarak son ödeme tarihimin değiştirilmesi ve bu değişikliğin tahsilat servisine bildirilmemesinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Ali 47 Okunma

Cevaplar

 • Ali02 Mayıs 2013

  30 Nisan 2013 son ödeme tarihli faturam otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen 02 mayıs 2013 tarihi itibarı ile halen ödenmemiş görünmektedir. Yine ödemeyi almadılar Bu gecikmelerden dolayı normalde 45 TL ödemiş olduğum faturam 57 TL geldi bu aradaki 12 TL farkı neden suçsuz olan ben ödemek zorunda kalıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Ali09 Nisan 2013

  Bugün arandım gerekli görüşmeyi yaptım inşallah aynı sorun tekrarlamaz.

 • Ali09 Nisan 2013

  arıyorum ama bilgi sahibi olmayan kişilerle muhatap oluyorum bana net cevap veremiyorlar..

 • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön