12 Eylül 2013 #2009084

Vodafone Faturalara Haksız Ücret Yansıtıyor!

544 417 **** ve 545 207 **** Vodafone numaralarına ait ağustos ayı faturası 524 TL gelmiş bulunup tamamen abartılıp taahhütlü hat olduğundan kapatamayacağımız gerçeği göz önünde olup ve kendilerini bu nedenle cesaretlendirip faturamıza haksız ücretler eklemiş ve bu incelendiğinde gayet açık bir şekilde görülmektedir.


Her ay bu şekilde şirketimiz mağdur edilmektedir. Bu gelen faturaları şirket olarak kabul etmemiz mümkün olmadığı gibi mağduriyetimizin acil giderilmesi ve gerekli cezai şartın gsm operatörüne iletilmesini istiyoruz. Yapılan yaptırımın tarafımıza 0212 221 **** bu numaradan hafta içi saat:09 :00 dan 12:00 arası iletilmesini arz ederiz.

Hüseyin 42 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin27 Eylül 2013

    gelen şikayetlerle ilgili hiçbir şekilde ilgilenilmediği gayet açık ve nettir bu durumu özenle incelerseniz yanlışlıkları rahatlıkla görme olasılığınız olacağını düşünüyorum

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Ağustos faturasında tarife dışı yoğun olarak 118 TL servis numaralarına doğru yapılan aramalardan kaynaklı fatura tutarı yükselmiş olup sorun bulunmamakta olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön