28 Ağustos 2014

Vodafone Faturalandırma!

Yurtdışına çıkış yapmamla beraber Vodafone tarafından iletilen mesajda Red tarifesi kullananı olmam sebebiyle günlük 9.9 TL karşılığında Türkiye'deki tarifemi kullanabileceğim iletildi. Fakat gelen faturada Türkiye'deki internet paket hakkımı doldurduğumu ve bunun üzerine yurt dışı bedelinden ücretlendirildiğim görünmekte, 1.125 TL'lik bir fatura kesilmiş ki sadece 1.5 günlük bir kullanım sağladım. Burada iş ahlakına yakışmayan husus şu ki internet hakkım dolmuş olsa dahi Türkiye'deki internet paket aşımı tarifesinden ücretlendilmem gerekir;zira bana gelen mesajdaki ibare açık: "Tarifenizi Türkiye'deki gibi kullanmaya devam edebilirsiniz." Vodafone gibi kurumsal bir firmaya yakışmadı.

Emre 2.179 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön