26 Nisan 2013 #1765394

Vodafone Faturalandırma!

Yurt dışında internet kullanımını her şey dahil pasaport kullanarak yapmıştım. 1 gb lık internet paketimin tarife içinde görünmediğini söylediler ve bana bunu internet sitesinden başvurumda özellikle uyarmadılar. Ayrıca fatura detaylarında da görüleceği üzere aynı dakika içinde inanılmaz bir veri kullanımı yansıttılar.


21 martta saat 20:16 ile 20:18 arasında inanılmaz bir veri kullanımı ve ücretlendirme yapmışlar. fatura detayını ekte foto olarak ekliyorum. Bunun derhal düzeltilmesini talep ediyorum. Vodafone nun bu ayıbı doğru düzgün inceleyip düzeltmesini istiyorum. Hem bana doğru bilgi vermiyorlar hemde insanları resmen yanıltıyorlar.

Onur 85 Okunma

Cevaplar

 • Onur30 Nisan 2013

  günlük 25 mb internet kullanım kotası nasıl olurda 3 dk da 3g bağlantısıyla bir cep telefonu tarafından 70 mb olarak kullanılabilir. bana bunu açıklıcak bir yetkili lazım. 3 dk da kotanın 3 katı internet verisi iniyor. ve ben çok ama çok iyi hatırlıyorum hiçbir indirme yapmadım. sadece sosyal paylaşım sitelerinden 2 sinde konumlandırma aldım. ben bundan önce zamanlarda aylık 100 mb internet kotalı hattımı koca ay dolduramazken(ki edge bağlantım sürekli açık o güncelleme yapmışssınızdır dediğiniz olay her gün oluyor yani) siz benden 3 dk da 70 mb ta yakın veri indirdiğimi söyleyip parasını alıyorsunuz. varmı bunu açıklıcak bir delikanlı. ben bu faturayı şimdi internette her yere göndermeye başlıyorum. siz başınıza hakkatten bela aldınız. ben sizden önümüzdeki günlerde en az 100 aboneyi başka operatöre yönlendirmezsem benim adım onur değil. göreceksiniz. bunun acısını sizden fazlasıyla çıkarıcam. ahlaksız vodafone.

 • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili yurtdışı(roaming)internet kullanımının mevcut olduğu ve faturanıza yansıtıldığı bilgisini aktarmak ister,ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Onur29 Nisan 2013

  konuyla ilgili hala gerçekleştirilen incelenen herhangi bir şey yok. bugün yine aradım ve arkadaşlar hala bir şey söyleyemiyorlar ve üstüne üslük yarın bir daha arayın sonuçlanmazsa tekrar kayıt oluşturalım diyecek kadarda pişkinler. yarın fatura ödeme son günü ben bu parayı size ödemek istemiyorum diyorum yarına kadar bekleyin diyip beni oyalıyorlar. biliyorum ki faturayı ödediğimde herhangi bir şey yapmayacaklar ve biz parayı aldık moduna girecekler ve beni gerçekten çileden çıkaracaklar. eğerki bu durumu yarına kadar düzeltmezseniz bu faturayı twitter da facebook ta paylaşacağım. benim kollarım çok uzun çok şükür. bu faturayı medyalara göndereceğim. günlük 25 mb kullanım kotası sunan vodafone nun müşterilerinden 3 dk da 71 mb ile 250 tl yi nasıl alıyor herkes görecek. arkadaşlarımdan en az 30 unu başka operatöre yönlendirsem bana kestiğiniz o vicdansız faturayı kat ve kat çıkarıcam sizden.

 • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön