11 Şubat 2014 #2286868

Vodafone Faturada Eksik Ücretlendirme Yapmış!

Değerli müşterimiz, yapılan incelemelerde son faturanızda eksik ücretlendirme olduğu tespit edilmiştir. Eksik ücretlendirilen 14,26 TL ilk faturanıza eklenecektir. Ben bunu kabul etmiyorum.. Dikkat etseydiniz o zaman!

Serkan 81 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Serkan12 Şubat 2014

    Faturama eklemiş oldugunuz 14.26 tl.. bunu tarafıma iade edilmesini istiyorum. Eksik fatura düzenlemiş olmanız beni ilgilendirmiyor. sırf bu sebebden dolayı adıma kayıtlı olan 2 adet faturalı hattımı iptal ettirmeyi düşünüyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön