13 Şubat 2014

Vodafone Fatura Yanlışlığı ve Yanlış Bilgilendirme

Faturalı Vodem İnternet hattımı 6 şubat itibari ile iptal ettirdim. Müşteri temsilcisi ile görüşürken iptal tutarımın son fatura dahil en fazla 140 TL olacağı söylendi. Fakat vodafone son faturamı 241 TL olarak gönderdi ve şikayetime rağmen ne düzeltme yaptı nede geri dönüş yaptı. Bu olaydan sonra mevcut kullandığım Vodafone hattımı iptal edeceğim ve çevremdeki herkese Vodafon'un yaptığını anlatacağım.

Ben ki 10 yıldan fazladır aynı numaramı kullanırım telsim ve Vodafone'da. Bende bunları söylüyorsam bil ki yanlış şeyler yapıyorsun Vodafone. Taahhütüm bittiği an daha merkezinizden içeri bile girmem. Ayrıca müşteriye bilgi verildi diye yazmayın burada. Bana geri dönüş bile olmadı bile.

Ercüment 156 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. .Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön