29 Nisan 2013 #1767836

Vodafone Fatura ve Ücretlendirme!

28 mart 2013 de müşteri hizmetleri tarafından arandım, mevcut tarifemin eski olduğunu yeni tarifeye 1 tl fazla verme karşılığında her yöne 1000 dk. konuşacağım söylendi, bende eski tarifemden memnun olduğumu söylememe rağmen ikna edildim, fatura kesim tarihimin her ayın 21 dediğim halde, bana 1 haftalık konuşmanızın bedeli 1 aylık konuşmaya bedel denilmedi, ve bana bu ay 60. 90 kr. fatura geldi, müşteri hizmetlerinden sizin tarife değişikliğinizi ayın 21 de yapalım denilebilirdi. Ben neden iki aylık fatura tutarını bir aylık ödüyorum? Telefonla oldu bittiye gelen tarife değişikliğinden şikayetçiyim, eğer bu mağduriyetim düzeltilmezse adıma kayıtlı olan 2 hattımı başka operatöre taşıyacağım.

Hakkı 18 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,müşteri hizmetleri görüşmenize ait çağrı dinlendiğinde, bilgilendirmenin prosedüre uygun gerçekleştiği ve sorun bulunmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön