18 Mayıs 2013

Vodafone Fatura ve Gelmeyen Tabletim!

0533 642 **** ve 0533 811 **** nolu Turkcell hatlarımı ocak 2013 tarihinde Vodafone kurumuna taşıdım amacım cihaz kampanyalarından faydalanmaktı.


0533 642 ***** nolu hattım için bir adet galaxy s3 cep telefonu ve 0533 811 ***** nolu hattım için ise bir adet tablet aldım ancak Vodafone yeni kayıt olduğum için ön ödeme istediler. tablet için 540 tl kredi kartımdan çekildi s3 cep için ise 116*12 taksit kartımdan tahsil edildi ve her ay fatura tutarımdan 116 tl ara ödeme olarak düşüleceği söylendi ama ocak-şubat ta düşmesine rağmen mart ayında düşmedi. Bu nedenle 18 nisan kayıtlı bir itiraz kaydı yaptırdım müşteri hizmetlerine ve hergün aramama rağmen bir türlü sonuçlanmadı.

Hüseyin 25 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi08 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve hattınıza iade işleminin başlatıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Hüseyin26 Mayıs 2013

  18 nisandan beri süregelen fatura itiraz kaydım hala çözümlenmedi...

 • Hüseyin23 Mayıs 2013

  vodafone hala sorunumu çözmedi

 • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön