21 Haziran 2013

Vodafone Fatura Ücretinin Fazla Gelmesi!

07 Mayıs -06 Haziran ayları arasında 1 senelik taahhüt sözleşmem bittiğinden 15 gün sonra her yöne 1000 dk değilde 750 dk olduğunu söylediler. Daha önce hiç bir şekilde bana bilgi mesajı gelmedi.


13. 06. 2013 tarihinde fatura bilgi mesajı 187 TL olarak bana mesajla bildirildi ve ben bunun üzerine müşteri hizmetlerini bilgi edinmek için aradığımda taahhüt süresinin bittiğinden bu yana her yöne 750 dk da olmadığını 500 dk olduğunu ve 500 dk 'nın üstündeki dakikaların faturaya yansıtıldığını bildirdiler yani 2 tane müşteri hizmetleriyle görüşmem oldu her biri ayrı bilgi verip faturayı şişirdiler.

Mehmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrolde, kampanya bitişine dair bilgilendirme mesajının 06.05.2013 11:14 de tarafınıza ulaştığı görülmüştür. Bu bağlamda tarife ve taahütnameye uygun ücretlenme gerçekleştiğini sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön