28 Ağustos 2013 #1980990

Vodafone Fatura Tutarsızlığı!

Fatura kesim gününde son dakikada online işlemlerde güncel faturanız 22 lira gözükür, 3 gün sonra 100 TL fatura gelir. Ek paket alırsınız, hem ücretini alırlar, hem de kota aşımı uygularlar. Sizden habersiz otomatik tarife yenileme yaparlar. Tarifeniz ne olursa olsun, aylık 100TL civarı bir ücreti alırlar. Netlimiter 5gb altında veri alımı gösterir, Vodafone'nin kendi programı da 5gb aşmadığınızı gösterir, ama aşmışsınızdır.


Yine 100 TL civarı fatura gelir. Hadi bu ay böyle oldu dersiniz, sonraki ay yine aynısı olur. Özetle yukarıdaki problemlerin hepsini yaşadım, ama artık canıma tak etti. En kısa sürede Vodafone'a veda. Paramızla rezil oluyoruz, yeter artık.

Tugay 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kullanıma bağlı ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön