23 Aralık 2014

Vodafone Fatura Tutarının 2 Kez Tahsili!

Kasım 2014 dönemine ait fatura tutarım zaten Garanti Bankası'na vermiş olduğum otomatik ödeme talimatı ile çekim yapılıyordu. Taki aralık ayına gelene kadar, hesaplarımı kontrol ettiğimde hem hesabımdan çekildiği gibi birde Garanti Bankası kredi kartımdan da aynı tutar çekilmiş.


Vodafone müşteri ilişkilerini aradığımda otomatik ödeme talimatı vermişim, talimat verdiğim tarih belli değil göremiyorlar. Kısaca cevap yok üstüne aynı faturayı 2 kez tahsil etmişler. Fazla ettikleri tutarı geri ödemesi yok, neymiş önümüzdeki ay ki faturadan düşeceklermiş. Ya benim yaşayacağım ne malum şikayetçiyim.

Hasan 96 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön