03 Mayıs 2013 #1776351

Vodafone Fatura Tutarı Yüksek Geldi, İtiraz Edecek Kimse Yok!

Kontörlü hattan 2013 şubat ayının sonunda faturalı hatta geçiş yaptım ancak gerekli ayarlamalar yapılmadığı için tarafıma 415 TL. fatura gelmiştir ve bugün itibariyle hattım ödeme yapmadığım için aramalara kapatılmıştır. Konu ile ilgili hiçbir birimle anlaşamıyorum. Kontörlü hattan faturalı hatta geçiş işleminin yapıldığına dair mesaj daha yeni geçen gün tarafıma ulaşmıştır ve telefonumda kayıtlıdır. Konu hakkında başta Tüketici Hakem Heyeti olmak üzere Vodafone şirketi hakkında tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Volkan 129 Okunma

Cevaplar

 • Volkan04 Ağustos 2013

  3 mayıs itibari ile yukarıda "sonuca yönelik geri dönüş tarafıma en kısa sürede gerçekleştirileceği" yazılmış olsada bugün 4 ağustos ve beni vodafone'dan bir allahın kulu da arayıp "birader derdin nedir" diyen olmadı. ancak ben hala telefonla arayıp detaylı faturamı istiyorum ve her seferinde de teyidi alınan mail adresime gönderileceği detaylı faturam bugün itibariyle hala gelmemiştir. Konu ile ilgili hukuki süreç de ayrıca başlatılmıştır. Teşekkür ederim.

 • Volkan03 Mayıs 2013

  Sayın Vodafone Yetkilisi, konu hakkında herşeyin doğru olduğu mealinde mesaj yazmışsınız teşekkür ederim. Ancak yukarıda da belirttiğim üzere ben şubat ayı sonunda geçiş yapmıştım, bana geçiş yaptığımın mesajı daha bir hafta olmadı geleli. Bunun sonucu olarak tabii ki dakika aşımı, fazla mesaj gönderimi şeklinde gözükecek. Ayrıca şu gün oldu hala tarafıma mail adresime istediğim detaylı faturalar gönderilmemiştir. Teknolojisi konusunda dakikalarca reklam yapan Vodafone şirketi 01.01-25.04.2013 tarihleri arasında detaylı faturamı niye gönderememektedir. Ve yine ayrıca nisan ayı içerisinde tarifemi, cezai şartını kabul etmeme rağmen, değiştirdiğim halde bana hala herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmemektedir. Ne tarafıma verilen HER YÖNE 1250+250 dakikamı, ne SMS paketimi, ne de 250MB internetimi sorgulayamıyorum. Tarafıma ait olan başka bir faturalı hattımda da 2GB internetim olmasına rağmen her ay faturamıda 25liralık fazla internet ücretlendirilmesi yapılmış, her itirazımda YANLIŞLIK YAPILDIĞI BİLDİRİLMİŞ VE BİR SONRAKİ FATURAMDAN TUTAR DÜŞÜLMÜŞ ANCAK YİNE FATURAMDA İNTERNET İÇİN FAZLA KULLANIM ÜCRETLENDİRİLMESİ YAPILMIŞTIR (Dikkat çekmek için büyük harflerle yazdım.) Yukarıda da belirttiğim üzere konu hakkında tüm yasal haklarımı kullanacağımı tarafınıza bildiriyorum. Teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,543614****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Faturanıza yansıyan ücretler,yoğunluk olarak paket kapsamında verilen dakikarın aşılmış olması ve sms kullanımlarınızdan kayanaklı ücretlendirme olduğu görülmüştür.Ayrıca kampanya iptal sağlamanız nedeni ile yansıyan cayma bedeli,paket ücretiniz ,kısıtlama ücreti,faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön