10 Mayıs 2013 #1789296

Vodafone Fatura Tutarı!

Yaklaşık 4 ay önce 414 tl civarında fatura adıma geldi bunu kullanımdan dolayı olduğu belirtildi 2 kere itiraz ettiğim halde benim tarafımdan olduğu belirtildi bununla ilgili 08,05,2013 tarihinde 414 tl harici faturalarımı yatırmış bulunmaktayım. 414 tl tutarındaki faturam için hiç bir kolaylık sağlanmayacağı belirtildi. Bununla ilgili büyük sıkıntı yaşamaktayım.


Geçmişteki konuşma kayıtlarım tarafınızda bulunmaktadır. Mesaj kampanyalarım olduğu halde kampanyamın bittiği ve ücretli mesaj kullandığım belirtildi ve mesaj kampanyasının bittiğinin bilgisi tarafıma bildirilmedi ancak müşteri temsilcisi arkadaşlar tarafıma mesaj yoluyla bilgi verildiği söylendi ancak o şekilde bir mesaj tarafıma gelmedi.

Murat 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın M**** K*** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön