06 Mayıs 2013 #1779703

Vodafone Fatura Tutarı!

Benim faturam 104. 24 Tl kesildi ancak kesilen bu tutar 61. 24 TL olması gerekmektedir. Hattım üzerinden bilgim olmadan sms gönderimleri sağlanmış olup hem çağrı merkezini aradım hattım sms kapattım. 2 gün sonra hattımı sms açtırdım. Ancak bu hattımı sms kapatırken ve sms açarken görüştüğüm müşteri temsilcileri bilginiz dışında olmasından kaynaklı gereken ücret itirazınız için memnuniyet çerçevesinde iptal edilebileceğini beyan ettiler.


Bir çok mail atmalarıma rağmen görüşme kayıtları dinlenmeyerek standart cevaplar verildi. Ayrıca müşteri mağdur etmektedirler. Çünkü benim bilgim ve isteğim dışında kendiliğinden göndermektedir. Alınan ücretlerin iadesini talep ediyorum.

Sercan 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 537617**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön