02 Mayıs 2013 #1775703

Vodafone Fatura Tutarı!

Yıllardır Vodafone faturalı hat kullanıcısıyım,şahsım adına 4 adet faturalı hat mevcut,ara ara faturalarım yüksek gelmektedir ve diğer kullanılan hattıma da kullanılan paketin üzerinde meblağ çıkarılıyor. itirazım sonucu bir kaç sefer düzeltildi.3 ay önce genç avantaj tarifesi olan 500 dk 5000 sms ve ücretsiz facebook ve twitter paketi yanında 25.00tl taksitli olan Blackberry tel.aldım.


İlk ay 55.00tl fatura ödedim. ikinci ay ise faturama 17.00 tl fazla ücret yansıtıldı itirazım sonucu incelendi ve bir sonra ki faturamdan düşüleceği söylendi. bu ay ise aksine daha yüksek fatura ile karşılaştım m.hizmetleri ile defalarca görüşmeme rağmen faturam düzeltilmedi Tüketici Mahkemesine bildireceğim.

Salih 40 Okunma

Cevaplar

  • Salih27 Haziran 2013

    hayır taleplerimizin kayıt edildiği daha sonra bilgi için dönüleceği söyleniyor ve çözüm yookkk

  • Salih03 Mayıs 2013

    vodafone şikayetlerimiz klasik cevaplarla haksız sağladıkları kazançların üstünü örtmeye çalışıyor.şikayeti olan tüm mağdurlara sesleniyorum birlik olup hakkımızı arayalımm.kimse parayı çöpten toplamıyor. yok böyle bir sistem herkesin duyarlı olmasını rica ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,544696****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 02.05.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön