20 Şubat 2013

Vodafone Fatura Tutar İadesi!

aralık 2012 tarihli faturama fazla tutar yansıtılması sonucu müşteri hizmetlerini aradım,bana tutarı ödemem şikayetin değerlendirileceği söylendi,ocak ayı içinde herhangi bir dönüş yapılmadı,tekrar müşteri hizmetlerini aradım,şikayetimin yerinde olduğu ve şubat ayı gelecek faturadan aralık ayında yatırdığım fazla tutarın mahsup edileceği söylendi,ama mahsup edilmedi.

Tekrar müşt.hiz.aradım fazla tutarın mart ayı fat.mahsup edileceği söylendi,telefona gelen mesaja istinaden müş.hizmetlerini aradım ancak fazla bir ödemem olmadığı herhangi bir ücretin tarafıma ödenmeyeceği veya tutarın mahsup edilmeyeceği söylendi. Çözüm bulamazsam yargı yoluna gideceğim.

Veli 69 Okunma

Cevaplar

 • Veli27 Şubat 2013

  şubat dönemine ait faturada ara ödeme olarak fazla yatırılan tutar vodafone tarafından mahsup edilmiş olup gerekli düzeltme yapılmış sorun ortadan kalkmıştır.sorunumum kısa sürede çözüldüğü için vodafone müşteri hizmetlerine teşekkür ederim.

 • Veli21 Şubat 2013

  mükerrer ödeme söz konusu olmayıp kasım ayında cep kamuya geçiş yaptım ancak tam paketimin bittiği tarihte değişiklik yapmama rağmen siz tek faturada paket fiyatının 2 katı borç çıkardınız, ödeme yapmamı istediniz ödedim,aralık ayı faturasında hata olduğunu müşteri temsilciniz söyledi ve bir daha ki fatura döneminde düşüleceğini söyledi,hem hatayı tarafınız yapmış olup hemde müşterinizi zorda bırakıyorsunuz,birde hakkını arayan müşteriye ezber cevaplarla geçiştirmeye çalışıyorsunuz,gerekli çözümü bulacağınızı umut ederek tarafınızdan bilgi bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili mükerrer ödemenin bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.Mükerrer ödeme yapıldıysa dekontların 02123675000 nolu faksa gönderilmesini rica ederiz.Bu bağlamda faturalandırılmanızda sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön