06 Şubat 2014 #2278598

Vodafone Fatura Şoku Yaşattı!

Genç avantaj tarifesi kullanırken bana tarifemde 5 TL'lik indirim yapılacağı belirtildi. Arandığımda bu indirimi kabul ettim fakat işlemim katlayan tarife olarak kaydedilmiş. Bu konuda şikayetimi bildirdim ve tam 2 ay sonra geri dönüş yapıldı ve tarifemde indirim yapılacağı mesajı geldi fakat bu ay ki faturam 172 TL olarak ücretlendirilmiş. Bana verilen katlayan tarife kapsamındaki 250 dakika bana hiçbir bilgi verilmeden ve uyarılmadan tekrar faturama süre aşımı olarak yansıtılmış. Ayrıca 1 şubatta yenilenen dakikalarım olmasına; bugün 5 şubat olmasına rağmen ve 400 dakikam kalmış olmasına rağmen güncel faturam 69 TL görünüyor. Vodafone müşteri hizmetleri hiçbir şey yapamayacağını söyledi.

Esra 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığınızda gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön