20 Kasım 2013

Vodafone Fatura Şoku Yaşatıyor!

Yaklaşık 1 yıldır kullanıcısı olduğum Vodafone, reklamlarında bahsettiği fatura şokunu yaşatan ilk ve tek operatör! 35 liralık tarifede olmama rağmen faturalarım 60-212 lira arası geliyor. Sürekli şikayet kaydı oluşturmama rağmen önemsenmeyip doğru düzgün çözüme yönelik geri dönüş yapılmıyor.


Daha sonra sürekli yanlış fatura çıkıyor ve bunun ödeme yapıldıktan sonra iadesi yapılacağı bilgi mesajı dışında herhangi bir işlem yapılmıyor ve neticede iadesi olmuyor.Sürekli internet aşımından dolayı fazla geldiği söylenen faturanın detayları kullanıcıyla paylaşılmıyor.Müşteri hizmetlerindeki çalışanlar bilgisiz ve kaba davranıyor.

Hilal 99 Okunma

Cevaplar

 • Hilal24 Kasım 2013

  Çözüme yönelik bir girişimde bulunulmadı.Sorun çözümsüz kaldı ve devam ediyor.Kesinlikle memnun kalmadım ve asla bir daha Vodafone firmasını tercih etmeyeceğim.

 • Hilal21 Kasım 2013

  çözüme kavuşmayan bir görüşme daha!

 • Vodafone Temsilcisi21 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi21 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön