11 Mayıs 2013 #1792149

Vodafone Fatura Şoku!

Daha önce yine vodafone ile ilgili bu şekilde bir faturayla karşılaşmıştım o zamanda 426 lira gelmiştir.Bu ayda telime gelen bilgilendirme SMS ine baktığımda 407.00 lira gördüm... 407 lirayla geçinen aile var ben nasıl ödeyeceğim bunu? Şirket işleten adam tüm çalışanlarının konuşmasına veriyordur anca bu kadar. Bu faturada kesinlikle bir hata olduğunu düşünüyorum. Bu konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Özgür 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Ö***** A*** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 10.04.2013 tarihinde paketiniz dahilindeki sms hakkınızın bitmiş olduğu sms yolu ile tarafınıza bildirildiği tespit edilmiş olup,ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön