04 Temmuz 2013

Vodafone Fatura Ödenmesine Rağmen Hattın Kapatılması!

Faturamı 07. 06.2013 tarihinde İzmir/Buca bayisi Kaan İletişime fatura tutarım olan 38,80 TL'yi gerçekleştirdim fakat sürekli olarak ödeme yapmamam halinde hattımın aramalara kapanacağına dair uyarı mesajları geldi. Bende ödeme yaptığım yere giderek durumu aktardım.


Ödeme yaptığım faturayı ve bilgilerimi Vodafone merkezine fax gönderildi ama hala uyarı mesajları gelmeye devam ettiği için müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bilgilerime bakarak faxın ekrana düştüğünü söylediler ve sorunun 2-3 gün içinde halledileceği belirtildi fakat hattımı aramalara kapattılar. Bunun üzerine tekrar müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen sorunum giderilmedi. Beni sürekli uğraştırıyorlar ama çözüm yok.

Yılmaz 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,542675****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik probleminizin giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlere aktarılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön