29 Temmuz 2013

Vodafone Fatura Ödemesi Yapıldığı Halde Ödenmedi Görünüyor!

Vodafone hatlarımın 2013 yılı 3 ve 4'üncü aylara ait fatura ödemelerimin gecikmesi neticesinde hatlarım kapatıldı ancak yaptığım ödemeler sonucu hatlarım tekrar kullanıma açıldı. 28.07.2013 tarihi itibari ile bu faturalarımın 113 TL ödenmemiş olarak göründüğü ve hakkımda yasal takibin başladığına dair ödeme ihtarı konulu bir yazı elime ulaştı.


Vodafone müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede faturalarımın ödenmiş olarak göründüğü bir sorun olmadığı söylenmiş bunun üzerine avukatlık bürosunu aradığımda borcumu Vodafone'nun göremeyeceği ve bu borcu ödemezsem hakkımda yasal işlemlere başlanacağı cevabını aldım. Hakkımdaki bu haksız uygulamanın ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ali 527 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Sayın A** H**** F**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili dosyanızın kapanmış olduğu ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön