15 Aralık 2014

Vodafone Fatura Ödemede Kredi Kartıyla Ödeme Zorunluluğu.

Kütahya'da Vodafone faturalarımı nakit olarak yatıramıyorum her seferinde kredi kartı olmadan işlem yapamıyoruz cevabını alıyorum ve bayilerde o kadar insanın gözleri önünde kendimi aşağılanmış hissediyorum yani paramızla rezil oluyoruz ve bu bir değil iki değil sürekli böyle eğer bayideki personelin iyi anını falan yakalarsanız o şekilde nakit alıyor o da üfleye püfleye bu konuyu Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak defalarca söyledim bizim yapacak çok fazla bir şey yok dediler ve hiç ilgilenmediler. Bugün bir kez daha aradım kayıt oluşturdular muhtemelen sonuç yine aynı olacak.

Gökhan 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-12-15 11:50:18.0 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön