12 Aralık 2013

Vodafone Fatura Ödeme Sorunu!

Garanti Bankası'na ait kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı ile Vodafone hattımın borcu ödenmekteydi. Yaklaşık 1 senedir hiçbir sorun olmadan otomatik ödenen borcum bugün aldığım bir mesajla ödenmediğini gördüm banka ile görüştüğümde kartımla ilgili hiçbir sorun olmadığını tamamen hattımla ilgili sorun olduğu bilgisini verdiler.


Çağrı merkezini defalarca aramama rağmen çözüm bulunamadı en son L**** hanım kayıt oluşturduğunu söyledi ancak aldığım mesajda eğer borcum 13.12.2013 tarihine kadar ödenmezse kapanacağına dairdir. Şimdi burda mağdur olan benim kartımla ilgili hiçbir sorun yokken neden ödeme alınmıyor ve benim hattım kapatılıyor. Bu sorunun acil olarak giderilmesini istiyorum.

Hilal 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön