28 Ocak 2014 #2261899

Vodafone Fatura Kesmiyor!

İki ay önce Vodafone'a yapmış olduğum itirazıma karşılık olarak tarafıma 50 tl'lik fatura iadesi çıkarıp bunu bir sonraki fatura döneminde iade edeceğini belirtmişti. Bugün saat 12:50'de Y. isimli çağrı merkez elemanı ile görüştüm faturamın yüksek bedelinden ötürü. Kullanmış olduğum 1 gb paketim olduğunu belirtti o yansıtılmış. Geçen ayın faturasının detayını aktarmalarını belirttim, aktaramayacaklarını belirtti.


Vodafone'a geçen ayın faturasını kendilerinin ödemiş olduğunu tarafıma gönderilmeyeceğini ifade etti. Benim en doğal hakkım değil mi faturamı istemek? Sabit tutarım 34.50 tl Vodafone'dan alacağım 50 tl belki fatura detayımı görmek istiyorum.

Samet 197 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön