10 Mayıs 2013 #1790104

Vodafone Fatura İtirazım Kabul Edilmedi!

Vodafone hattı satın alırken 5 tl 500 dk. Kampanyasına üye oldum fakat bu kampanya bitiş mesajı gelmediği için 2 ay fatura asımına uğradım en son 247 tl gelen faturama itiraz ettim, görüştüğüm müşteri temsilcilerin bilgilendirme mesajının tarafıma gönderilmediğini onayladığı halde ve dilekçe yazmama rağmen 2-3 hafta sonrasında sadece size bilgi mesajı gönderilmiş şeklinde bir cevap verdiler.


Vodafone bu bilgi mesajının tarafıma gönderildiğini kanıtlamadı her görüştüğüm müşteri temsilcisi farklı bilgi aktardı, «önceki görüştüğüm temsilci bana başka birşey demişti» dediğinde size yanlış bilgi vermişler dediler. Kurumsal şirket böyle olmamalı, Vodafone müşteri memnuniyetine önem vermiyor. .

Duygu 48 Okunma

Cevaplar

 • Duygu19 Mayıs 2013

  Vodafone yetkilileri yine ayni cevabı verdi gorustugunuz müşteri temsilcileri size yanlış bilgi aktarmislar. Eğer talebinizi var ise müşteri temsilcisi uyarılacak sizin durumunuzda bir değişiklik olmayacak.... Tüketici hakem heyetine basvuracagim. Vodafone kullanıcıları okuyun bunlari faturayı kuruş kuruş odetmeyi biliyorlar ama hatalarını kabul etmiyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Duygu13 Mayıs 2013

  Hep ayni seyler söyleniyor 2 aydır fakat yine ayni sonuç...

 • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön