30 Ocak 2014 #2267025

Vodafone Fatura İtirazım Dikkate Alınmadı!

5 tl karşılığında sınırsız Facebook ve Twitter kullanımına olanak sağladığı iddia edilen paket satın aldım. 2. gün akşam üzeri ''günlük data kullanımını aşarak 7 tl ye ulaştınız'' mesajı geldi. Şaşırdım, çağrı merkezini aradım. Facebook da gezinirken farklı linklere girdiğimi bu yüzden paket dışına çıktığımı söylediler.


Söylendiği üzere Facebook dan bağlandım ve gün içinde ''sadece Facebook da 8-10 dk geçirdim'' akşam üzeri yine aşımlar dan dolayı 7 TL' lik bir tutar tarafıma bildirildi. Tekrar aradım çağrı merkezini yanlışlık olduğunu bildirdim. ''Vodafone incelemiş, yanlışlık yok demiş'' itirazıma. Anladığım şu; Aboneleri nasıl daha iyi yanıltacaklarını Ar-ge çalışması olarak benimsemişler.

Yavuz 157 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön