21 Mayıs 2013

Vodafone Fatura İtirazı!

17 Nisan 2013 tarihinde gelen 259.80 tl lik faturama itirazda bulunmuştum. Geçen yıl aldığım dakikanı katla paketinin tarafıma herhangi bir bilgilendirme yada uyarısı yapılmadan 500 dk+500 dk olan hediye dakikalarımdan yalnızca 500 dk gönderilmiş olmasından kaynaklı faturamdaki artışa istinaden itirazda bulunmuş 15 iş günü içerisinde yanıt almam gerektiği bilgisi verilmesine rağmen neredeyse 1.5 ay olmuş.


Hattım kapanmış üzerine iki fatura daha gelmiş fakat hala bir sonuç çıkmamıştır. Mağduriyetimden kaynaklı attığım maillere ve aramalarıma ısrarla umursamaz cevaplar verilmiş. Sonuç çözümlenememiştir.

Büşra 11 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 09.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön