13 Mayıs 2013 #1795099

Vodafone Fatura İtirazı!

Hattımıda hesabını bilen 500 tarifesi kullanıyordum. Aylık fatura tutarı sabit 36. 30 tl ödemekteydim. Hattımı değiştirmeye karar verdim ve fatura son tarihde hattı kontör hatta çevirerek başka bir operatöre geçmek için başvuruda bulundum. Son fatura 57. 30 Tl gelmiştir. Vodafone çağrı merkezine gerekli itirazda bulunsamda sonuç almak mümkün olmuyor. . !

Gürkan 65 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan19 Aralık 2013

    Fatura keserken üstelik yanlış fatura bedeli keserken çok kolay çözümler ürete biliyorsunuz. Ancak bu fatura bedelinin iadesi istendiğinde hem sonuçlandırmanız hemde para iadesi için inanın kesilen yanlış fautara bedeli kadar para harcamama rağmen henüz hakkım olan tutarı alamadım.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 555222****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,iade işlemleriniz sağlanmıştır.Alacaklı olduğunuz tutar 15.09.2013 tarihind kesilicek olan dönem faturanızdan düşülücektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön