07 Mayıs 2013 #1783470

Vodafone Fatura İtirazı!

16. 01. 2013 tarihinden bu yana Vodafone abonesiyim her ay iki hattıma ait yanlış fatura hesaplamaları yapılıyor itiraz ediyorum düzelteceğiz diyorlar düzeltme yok görüşmeye dahi tenezzül etmiyorlar. kapa açma diğer hizmetler, avantajlar adı altında faturalarıma fazla yükleme yapıyorlar 0541 454 **** hattımın her ay fazla fazla hesaplama yapıyorlar sonrada öde diyorlar.


Ben bu ay denmek için süre aşımı yapmadım sms aşımı yapmadım ama 33 tl hattıma 42 tl gelmiş 0507 349 **** hattıma 37. 85 tl gelmiş ben anlayamıyorum bana yardım ediniz lütfen
ilk itiraz ettiğimde yanlışlık yok diyorlar sonra azar azar yanlışlık oldu deyip miktarı iade edeceğiz diyorlar bana yardım ediniz.

Mustafa 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541454****ve 507349****numaralı hatlarınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön