04 Mayıs 2013

Vodafone Fatura İtirazı!

05322**** numaralı Vodafone hattımla ilgili olarak; 03.03.2013 ve 24.04.2013 tarihleri arasındaki fatura dökümü ve bedellerine defalarca müşteri hizmetlerini aradım. her defasında yuvarlak siyasetçi vari cevaplarla geçiştirildim. iki kez genel müdürlüğe şikayetimi belirterek yazmama rağmen somut bir cevap alamadım.

İtirazım ve şikayetime gelince,yukarıda bahsettiğim tarihler arasında hemen hemen her gün 24 saat boyunca değişik periyotlarda internete girmişim nasıl oluyorsa hep 3.52 kb.kullanmışım ve tespih çeker gibi internete girip çıkmışım. Vodafone yetkilileri benim itiraz dilekçelerimi incelerseniz ki bu kez lütfen fatura fatura ve güncel interneti inceleyiniz.

M. 445 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,532292****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön