13 Şubat 2014 #2293025

Vodafone Fatura İtiraz Talebini Çözümleyemedi

20.01.2014 tarihinde 87 TL olan faturam 164.4 TL olarak geldi. Bende buna istinaden fatura itiraz talebi oluşturdum ama gel gelelim 15 iş günü içerisinde kesin olarak bu talepleri incelemesi tamamladığını iddaa eden Vodafone yetkilileri 19 iş günü olmasına rağmen, en az üzerine 10 kere arayıp aciliyetimi bildirmeme rağmen hala bir işi çözümlemeyi beceremediler.


Vodafone markasının kalitesini ve çalışanlarının nasıl yavaş çalıştığını yeterince güzel anlıyoruz.
Talebim çözülmediği için faturamamı ödemememden dolayı kaynaklanan yeni faturama eklenen 11.33 tl tutarında ekstra ücrette bunun cabası. Şu saatten sonra Vodafone ceosu gelip yalvarsa bu operatörü bir daha kullanmam.

Mümin 22 Okunma

Cevaplar

  • Mümin27 Mart 2014

    operatör konusunda en son tercik kesinlikle vodafone!!

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.17.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön