10 Mayıs 2013 #1790963

Vodafone Fatura İtiraz Dilekçesi!

Ben 24.03.2013 tarihinde faturam ile ilgili bir itiraz dilekçesi yazdırmıştım. Konuştuğum Müşteri temsilcisi bana en geç 15 gün içerisinde kesin geri dönüş yapılacağı söylendi. 17. gün aradım bana dilekçenizin aciliyeti ile ilgili bir güncelleme yapıyorum dedi ve 5 gün içerisinde kesin dönüş yapılacak denildi ve bu böyle devam etti ki bugün tam dilekçeyi yazdığımın tam 48. günü ve bugün tekrardan aradım müşteri temsilcisinin söylediği şey aynı, itiraz dilekçenizi güncelledim 1 hafta içerisinde geri dönüş yapılacak denildi, olmazsa tekrardan bizi arayın dedi.


Eğer bu böyle devam edecekse mahkemeye başvurup yasal haklarımı kullanacağım, ben burada kimsenin oyuncağı değilim, kimse böyle oynayamaz.

Ahmet 10.311 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet09 Şubat 2015

  Süre zarfı boyunca ilgisiz davranıldı fakat ücretin yatmaması banka ile ilgiliymiş, farklı bir banka hesabı verince sorun hal oldu.

 • Ahmet09 Şubat 2015

  Sorun banka ile ilgilimiş, banka ödemeyi kabul etmiyormuş. Farklı bir banka Hesabı verince ücreti yatırdılar.

 • Ahmet23 Kasım 2013

  Gerekli evrakları yolladım 6 gün içerisinde para iadesi yapılacak denmesine rağmen 20 30 gün oldu fakat halen bişey yok ortada hiç gerçekçi davranmıyorsunuz.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,535085****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade işlemlerinizin başlatıldığı tespit edilmiştir.İade yapılabilmesi için ekte belirtilen evrakları fax olarak 02123675000 numarasına göndermeniz durumunda işlemleriniz başlatılıcaktır. İade evrakları; Banka bilgilerini içeren imzalı dilekçe (banka adı, şube ismi, banka hesap numarası, hesap sahibi ismi, iban numarası ) Kredi kartı olmamalıdır. Kimlik fotokopisi Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Ahmet13 Mayıs 2013

  Bugün tam 51. günü olmuş bulunmakta ve bana herhangi bir dönüş sağlanmadı, öyle görünüyor ki yasal haklarıma başvuracağım, beni oyalamaktan başka bir şey yapmadınız teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön