11 Şubat 2014 #2288382

Vodafone Fatura İadesini Yapmamış!

Vodafone 6 ocak 2014 ve 6 şubat 2014 tarihleri arasında 542 hattını defalarca aramama rağmen fatura ödeme sonu çözülmemiştir ve tarafıma defalarca çağrı merkezini aramamı maruz bırakıyorlar ve iadelerini gerçekleştirmiyorlar. Şubat ayıdan 12 adet çağrı merkezini arama kaydını ve bugün içinde 11/02/2014 tarihinde 5 adet daha çağrı merkezi araması bulunuyor. Onların da iadesini istiyorum. Acilen tarafıma dönüş bekliyorum!

Ahmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınız ile görüşüldüğü tespit edilmiş olup,verilen bilginin geçerli olduğunu belirtmek isteriz.. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön