06 Eylül 2013 #1998240

Vodafone Fatura Hakkında Bilgilendirme Yapmadı!

10 Mayıs 2013 tarihinde yaşadığım fatura sıkıntısını bu ay tekrar yaşıyorum. Yaklaşık 500 TL fatura tutarım. Bu durumu müşteri hizmetleri bilgilendirmesiyle öğrendim. Mesaj hakkımın bittiğini ve maksimum kullanım sağladığımı faturam 500 TL olunca bilgilendiriyorlar.


Bu sistem çok güzel rahatsızlık duymadım yalnız bu mesaj kullanımınızın %100'ünü kullandınız diye bir bilgilendirme mesajı var. Bu mesajın bana gelmediğini belirttiğim halde bu mesaj Vodafone müşteri hizmetlerinde gönderildi ve iletildi şeklinde bilgi veriyorlar.


Bu olay çok rahatsız edici bir insan bildiği halde 500 TL'lik mesaj kullanımı sağlaması için insanın aklı dengesinin bozuk olması lazım.

Murat 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 26.08.2013 tarihinde '' Sayin abonemiz, 26.08.2013 01:55:00 itibariyle RED CLASSIC dahilindeki Heryone 1000 SMS limitinizi %100 kullandiniz.Diger kullanim haklarinizin ozeti icin OZET, ayrintisi icin SMS yazip 7000e SMS atarak ucretsiz ogrenebilirsiniz.Tum kullanim haklariniz bittikten sonra gecerli ucretler: Heryone 41,5 Kr/SMS '' bilgilendirme sms 'inin gönderildiği tespit edilmiş olup,ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön