07 Mayıs 2013 #1783770

Vodafone Fatura Fazla Geldi!

23. 03. 2013 tarihinde sözleşmemin sona ermesiyle Vodafone aboneliğimi sonlandırdım. Bunun üzerine bir fatura daha geleceği hesap kesim tarihini geçtiğimiz söylendi. Bunun üzerine gelen 49 tl faturayı 04. 04. 2013 tarihinde ödedim. Bugün baktığımda 40 tl'lık bir fatura daha gelmiş olduğunu gördüm. Kullanılmayan hatta 2. kez fatura gelmiş olmakla birlikte 32 tl olan kampanyadan faydalanırken 40 tl fatura gelmiş olması ortada büyük bir yanlışlığın olduğunun ispatıdır. (hattımı kapattırırken kullanılmamış 199 dk vardı. Bu da fatura aşımı olmadığına bir kanıttır. )

Mert 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın M*** B******* Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 15.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön