29 Mart 2013 #1713169

Vodafone Fatura Fazla Geldi!

35 lira karşılığında yaklaşık 3-4 ay boyunca yurtdışı sabit hatları aramak için 500 dk limitim vardı . 4 ay boyunca hiçbir sorun yaşamadan bu fatura ücreti ile konuşma yaptım. ancak 23 veya 24 Mart'ta gelen mesajla yurtdışı tarife ücretimin değiştirileceği bildirildi. bundan 2-3 gün önce ise bana 250 Türk lirası fatura gönderdiler. Yani mesaj ile bildirdikleri tarifeyi o ay faturaya çoktan yansıtmışlar.


Ancak ne olursa olsun hiç bi şekilde yurtdışı arama limitimi aşmadım buna rağmen 250 tl lik faturayı ödememi istiyorlar. Müşteri hizmetlerini 2-3 gündür ulaşmaya çalışıyorum ancak oda hep meşgul olarak gözüküyor bu kadar ilgisiz ve duyarsızlar.

Omer 49 Okunma

Cevaplar

 • Omer28 Nisan 2013

  Fatura ile ilgili sorun bulunmadığını hiçbir gerekçe göstermeden söylüyorsunuz . Size inanmıyorum hala doğru düzgün aypıcı bi çözüm bekliyorum .

 • Omer01 Nisan 2013

  bununla ilgili değerlendirme yapılırken çok baştan savma olduğunuz kanaatindeyim. gerekli bütün yollara başvurucam. yarın zaten mahkemeye başvurup dava açıcam benim canım yandı başkasının canı yanmasın.

 • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 506874xxxx numaralı hattınız ile ilgili gerekli kontrol sağlanmış olup, faturanızda ücretlendirme ile ilgili sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön