20 Ağustos 2013

Vodafone Fatura Borcu!

19. 08. 2013 tarihinde müşteri hizmetleri tarafından aranarak 400 TL fatura borcum olduğu söylendi sms paketim iptal edilmiş. Bende 900 tane mesaj attığımdan böyle bir tutar olmuş sms paketimi ben iptal etmedim. İptal etsem neden mesaj atıp faturamı kabartayım? Ayrıca fatura bilgisini akşama kadar 10 tane mesaj atıp bilgi veren Vodafone neden sms'iniz yok tarifeniz üzerinden ücretlendiriliyorsunuz diye mesaj atmıyor zaten bu paketi iptal eden ben değilim. Bu saatten itibaren Vodafone hat kullanmayacağım.

Şeyma 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 543651****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 03.08.2013 tarihnde tarafınızdan sms kanalı ile hattınızda tanımlı olan Heryone Maksi SMS paketini iptal etmiş olduğunuz görülmüştür.Tarafınıza 03.08.2013 tarihinde belirtilen bilgi sms'nin gönderildiği tespit edilmiş olup,ücretlendirmenize yönelik müdahale edilemediği bilgisini iletmek isteriz. 03.08.2013 tarihinde DEGERLI ABONEMIZ, SMS PAKET ABONELIGINIZ IPTAL EDILMISTIR.FATURALI HAT KULLANIM TERCIHINIZI DEGISTIRMEDEN 06.08.2013 A KADAR SMS'LERINIZI KULLANABILIRSINIZ. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön