28 Mart 2013 #1712113

Vodafone Fatura Bildirimi Yapmıyor!

Kullanmakta olduğum Vodafone hattımı Turkcell operatörüne taşıdım. Fakat Vodafone'dan kalan son faturamla ilgili ilk aldığım bildirim, dosyanın avukatta olduğu ve yasal sürecin başladığı oldu. 3 aylık süre boyunca hiç bir bildirim yapılmadı. Vodafone ait son faturamın geçiş yaptığım Turkcell operatörünün ilk faturasında ödediğimi düşünmüştüm.


Peki, Vodafone 3 aylık sürede neden hiç bir bildirim yapmıyor? Çağrı merkeziyle yaptığım görüşmede, fatura takibinin müşterinin sorumluluğu olduğunu belirttiler. Fakat, neden o halde normal faturalarımda Vodafone bana hem Sms, hem de mail yoluyla bildirim yapıyor? Madem benim sorumluluğumda ise neden haber veriyor?

Burhan 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın İlgili , Yasal Takip sistemine aktarılan hatlara yönelik uygulama kapsamında, abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Söz konusu hat için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. İmzalanan abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak borçluya tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön