21 Temmuz 2014

Vodafone Fatura Bedeli Yüksek Geldi

Vodafone web sayfası üzerinden iletmiş olduğum şikayetlerin hiç birine geri dönüş yapmıyor ayrıca 20 Lira olan sabit ücretimi müşteri temsilcisi taahhütlü 12 abonelik paketimi iptal ederek 26 lira ödeme sebep olmuştur.


Bu talebim tarafından verilmediğini ve müşteri temsilcisinin yapmış olduğu hatadan dolayı ödemek zorunda kaldığım 6 liralık fazlayı kabul etmediğimi iletmeme rağmen bana geri dönüş olarak devamlı başka şeyler anlatıldı.


Her türlü şikayete 7 gün içinde döneceğini belirten firma 10.07.14 günü iletmiş olduğum şikayetime halen geri dönüş yapmadı inanılmaz derecede laubali dünyanın yerel operatörü olduğunu beyan ediyorlar birde kesinlikle Vodafone'dan.

Haydar 2.250 Okunma

Cevaplar

 • Haydar20 Ağustos 2014

  müşteri hizmetleri bilgisiz çözüm diye bir şey yok verilen sözler asla tutulmuyor.

 • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan incelemelerde adınıza kayıtlı bulunan 542896**** GSM numaralı hattın şikayetine konu olan hususa yönelik resmi kurum aracılığı ile 21/07/2014 tarihinde detaylı bilgi iletildiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Haydar'ın Teşekkür Mesajı22 Temmuz 2014

  Uzun uğraşlar sonucunda 6 Liralık bir iade yaptılar keşke durum buralara kadar düşmeseydi... Teşekkürler

 • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön