22 Ağustos 2013

Vodafone Fatura Bedeli!

0530602*** numaralı Vodafone hattımın 15 Temmuz'da taahhütü bitecek olduğunu bildirmek için aradı beni çağrı merkezi ben de kabul etmedim devam etmeyi. Bunun üzerine Vodafone hattı kullandığım sürece tarifemin devam edeceğini söyledi. Ben de buna güvenerek 1 ay daha kullandım faturayı. 8 Ağustos'ta başka bir operatöre geçişimi yaptım ve Vodafone bana 234 lira fatura bedeli göndermiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana konuşmalarımın ücretlendirileceğinin bildirildiğini söylemektedirler. Bu faturanın tekrar incelenmesini arz ederim.

Batuhan 167 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,530602***numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Hattınızda tanımlı olan kampanyanın sona erdiğine dair bilgilendirme sms'i gönderilmiş olup,faturalandırmanıza müdahale edilemediği bilgisini paylaşmak isteriz. 15.07.2013 Degerli musterimiz, 5 TLye Dakikani Katla kampanyaniz 15.07.2013 tarihinde sona ermistir. Mevcut tarifeniz ile kullanima devam edebilir ve avantajli kampanyalarimiz hakkinda bilgi almak icin Vodafone Cep Merkezlerimize ugrayabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Batuhan22 Ağustos 2013

    Aynı zamanda müşteri hizmetlerini aradığımda bana şunu söylediler. 500 dakikanız bitmiş ki benim 1000 dakika kullanım hakkım vardı , öyle olsa dahi dakikalarımı 134 dakika aşmışım kullanım bedelimi sordugumda ise 0.4 kuruştan ücretlendirildiği söyleniyor. o halde ufak bir hesaplamaylşa ortalama ekstradan 35 40 lira gibi bi ücret gelmesi gerekirken ( tarifem de 40 lira toplamda 80 lira eder ) 234 liralık fatura nasıl oluşturulur ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön